Державне агентство
автомобільних доріг України

» Діяльність » міжнародне співробітництво та інвестиції » Державні інвестиційні проекти

Державні інвестиційні проекти

Підготовка та реалізація

інвестиційних проектів у дорожній галузі за рахунок державних капітальних вкладень

 

Відповідно до положень Бюджетного Кодексу України у липні минулого року прийнята постанова Кабінету Міністрів України від 25.07.2015 № 571 «Деякі питання управління державними інвестиціями».

Прийняття такої постанови дозволило розпочати підготовку та реалізацію інфраструктурних проектів у дорожній галузі за рахунок державних капітальних вкладень, тобто за рахунок коштів державного бюджету, без залучення кредитних коштів, які не завжди є вигідними для держави Україна.

Законодавчою базою для підготовки та реалізації таких проектів є, як вже зазначалося, Бюджетний Кодекс України, постанова Кабінету Міністрів України від 25.07.2015 № 571 «Деякі питання управління державними інвестиціями» та Закон України «Про інвестиційну діяльність».

У 2016 році за такою схемою розпочато реалізацію державного інвестиційного проекту «Покращення стану автомобільних доріг загального користування у Львівській області».

У 2017 рік планується розпочати реалізацію проектів «Будівництво II черги Південного обходу м. Дніпропетровськ» та «Розвиток автомобільної дороги Р-52 Дніпропетровськ – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка», а також підготовку багатьох інших державних інвестиційних проектів щодо покращення стану автомобільних доріг України.

Наразі всіма регіональними службами готуються до подачі на розгляд до Укравтодору державні інвестиційні проекти, реалізацію яких планується розпочати вже у 2018 році.

 

У цьому розділі оперативно буде з’являтися інформація щодо реалізації та підготовки зазначених вище проектів. 

 

Інвестиційний проект "Покращення транспортного сполучення до Зарваницького духовного центру Тернопільської області"

Інвестиційний проект "Капітальний  ремонт  автомобільної  дороги   державного  значення М-12  Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам'янка  км 0+000-44+820 ,протяжність 44,8 км в межах Львівської області"

Інвестиційний проект "Реконструкція та капітальний ремонт національної автомобільної дороги державного значення Н-07 Київ – Суми – Юнаківка (на м. Курськ), Чернігівська область"

Інвестиційний проект "Розвиток автомобільної дороги загального користування державного значення Н-10 Стрий – Мамалига в межах Івано-Франківської області"

Інвестиційний проект "Покращення транспортного сполучення в напрямку міста Києва в межах Тернопільської області"

Інвестиційний проект "Будівництво та реконструкція автомобільних доріг загального користування у гірській місцевості Верховинського району Івано-Франківської області"

Інвестиційний проект "Будівництво та реконструкція автомобільних доріги державного значення М-12 Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка"

Файли для завантажування