Державне агентство
автомобільних доріг України

» Діяльність » Оголошення » Громадське обговорення в рамках реалізації спільно зі Світовим Банком «Другого проекту покращення автомобільних доріг та безпеки руху», який передбачає будівництво ділянки автодороги М-03 Київ-Харків-Довжанський в обхід м.Полтава (1 черга)

Громадське обговорення в рамках реалізації спільно зі Світовим Банком «Другого проекту покращення автомобільних доріг та безпеки руху», який передбачає будівництво ділянки автодороги М-03 Київ-Харків-Довжанський в обхід м.Полтава (1 черга)

Державне агентство автомобільних доріг України  доводить до відома громадськості, що в рамках реалізації спільно зі Світовим Банком «Другого проекту покращення автомобільних доріг та безпеки руху», який передбачає будівництво ділянки автодороги М-03 Київ-Харків-Довжанський в обхід м.Полтава (1 черга), було підготовлено План управління навколишнім середовищем під час будівництва та експлуатації зазначеної ділянки.

Зі змістом Документу можна ознайомитися за посиланням.

Свої пропозиції та зауваження щодо документу з оцінки соціального та екологічного впливу проекту просимо надсилати до Державного агентства автомобільних доріг України за адресою: 03150, м.Київ, вул. Фізкультури, 9.

Також інформуємо про те, що заплановані консультації з представниками громади щодо Плану управління навколишнім середовищем під час будівництва та експлуатації обходу м.Полтава (1 черга). Про місце і час проведення консультацій буде повідомлено додатково.