Державне агентство
автомобільних доріг України

» Діяльність » Протоколи » Щодо підготовки пакета документів, необхідних для участі в установчих зборах інститутів громадянського суспільства з обрання нового складу Громадської Ради

Щодо підготовки пакета документів, необхідних для участі в установчих зборах інститутів громадянського суспільства з обрання нового складу Громадської Ради

ПАМ`ЯТКА

Шановні друзі!
 

Перш ніж подавати заяву для участі в установчих зборах інститутів громадянського суспільства з обрання нового складу Громадської Ради при Державному агентстві автомобільних доріг України просимо уважно прочитати ці рекомендації:


1.    Заява подається на бланку інституту громадянського суспільства (далі ІГС) та підписується уповноваженою особою керівного органу ІГС.
2.    До ІГС, які можуть брати участь у зборах, обирати та бути обраними до складу громадської ради при Державному агентстві автомобільних доріг України (далі – Громадська рада), віднесені: громадські, релігійні, благодійні організації, професійні спілки та їх об’єднання, творчі спілки, асоціації, організації роботодавців, недержавні засоби масової інформації та інші непідприємницькі товариства та установи, легалізовані відповідно до законодавства України.
3.    Зверніть також увагу на те, що перелік документів, які додаються до заяви, визначено Типовим положенням про громадську раду, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996, а отже, він є обов’язковим. 
4.    Окрім обов’язкових документів  просимо надати коротку інформацію про ІГС та делегованого представника в електронному вигляді (aluonababko@gmail.com), яка розміщується на 1 аркуші формату Ф4, шрифт Times New Roman, кегль – 14 (можливе також розміщення фото кандидата за його згоди).


У разі наявності додаткових запитань просимо телефонувати за номером 044 287 20 27 – Альона Бабко.

 

Бажаємо успіху та сподіваємось на плідну співпрацю!


Ініціативна група з підготовки
Установчих зборів інститутів громадянського суспільства
Для обрання громадської ради
При Державному агентстві автомобільних доріг УкраїниПримітка: Документи приймаються протягом 20 днів з моменту оприлюднення даної інформації з 9-00 до 18-00 год. (крім вихідних та святкових днів) за адресою: м. Київ, вул. Фізкультури, 9, каб 406., 044 287 20 27