Державне агентство
автомобільних доріг України

» Громадськості » громадське обговорення » Запрошуємо до громадського обговорення технічних завдань на створення і функціонування Геоінформаційної системи керування станом автомобільних доріг

Запрошуємо до громадського обговорення технічних завдань на створення і функціонування Геоінформаційної системи керування станом автомобільних доріг

Запрошуємо до громадського обговорення технічних завдань на створення і функціонування Геоінформаційної системи керування станом автомобільних доріг. Розроблено з метою централізації процесу інформатизації дорожнього господарства для прийняття об’єктивних управлінських рішень і підвищення рівня поінформованості користувачів щодо стану та фінансування автомобільних доріг для посилення громадського контролю за роботою Укравтодору.

Пропонуємо проекти технічних завдань на:

-  на паспортизацію автомобільних доріг (додаток 1)

-  на паспортизацію мостів (додаток 2)

-  на спеціалізований програмний комплекс для системи керування станом автомобільних доріг (додаток 3)

-  на створення інформаційно-аналітичної системи управління фінансуванням дорожньої галузі для її інтеграції до геоінформаційної системи керування станом автомобільних доріг (додаток 4).

Зауваження та пропозиції до Проекту від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дня оприлюднення на поштову адресу : 

Державне агентство автомобільних доріг України, вул. Фізкультури, 9, м. Київ, 03150

Тел: (044)-287-66-30

Файли для завантажування

Додаток 4 (doc, 154.1 Кб)
Додаток 3 (docx, 120.8 Кб)
Додаток 2 (docx, 60 Кб)
Додаток 1 (docx, 133.8 Кб)