Державне агентство
автомобільних доріг України

» Громадськості » ЗСУ інформують » Військовослужбовці Харківського національного університету Повітряних Сил долучилися до Міжнародного марафону

У  Харкові відбулася масштабна та знакова спортивна подія — Міжнародний Харківський марафон, в якому взяло участь понад 10 тисяч учасників з 15 країн світу та різних куточків України. Метою спортивної події стала популяризація здорового способу життя та спортивної культури в Україні. Учасники змагань стартували і фінішували на одній з найбільших площ Європи — площі Свободи.

Вже традиційно у цьому спортивному заході взяли участь командування та особовий склад Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Цього року від навчального закладу на дистанцію вийшло понад 1700 осіб, які продемонстрували прекрасну фізичну підготовку, витривалість та високі результати.

Так, в забігу на 4 тисячі 200 метрів серед жінок третє місце зайняла курсант інженерно-авіаційного факультету університету Анастасія Кушнірова. До десятки кращих на дистанції в 10 кілометрів увійшли курсант льотного факультету Нестор Лучик та курсант факультету радіотехнічних військ протиповітряної оборони Михайло Гомулько. Варто відзначити, що цього року особовий склад університету вперше взяв участь у забігу на дистанцію в 42 кілометри і успішно її подолав.