Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Події » Конкурсний відбір на посаду начальника Служби автомобільних доріг в Одеській області

Конкурсний відбір на посаду начальника Служби автомобільних доріг в Одеській області

Конкурсний відбір на посаду начальника Служби автомобільних доріг в Одеській області буде проводитись 27.05.2016 о 10:00 год. у адміністративному будинку Укравтодору за адресою: м. Київ, вул. Фізкультури, 9, з регламентом роботи: не більше 15 хв. кожному з кандидатів для його презентації.

Заяви про участь у конкурсному відборі подали 8 кандидатів:

1. Баскін Віктор Михайлович, 1957 р.н., на даний час працює заступником директора з технічної частини державного підприємства "Одеський морський торговельний порт".

2. Магазинник Борис Вадимович, 1970 р.н., на даний час працює заступник генерального директора з режиму ВАТ "Телекарт-Прибор".

3. Бахмутов Олег Володимирович, 1973 р.н., на даний час працює заступником начальника з економічних питань Служби автомобільних доріг в Одеській області.

4. Чеборак Ігор Миколайович, 1957 р.н., на даний час безробітний.

5. Усатов Василь Васильович, 1952 р.н., на даний час працює заступником директора ТОВ "МОСТ".

6. Мусатов Олексій Віталійович, 1977 р.н., на даний час працює експертом Міжнародної академії наук екології, безпеки людини і природи.

7. Ланге-Чалий Олександр Сергійович, 1981 р.н., на даний час працює заступник начальника Служби автомобільних доріг в Одеській області.

8. Варивода Олег Миколайович, 1977 р.н., на даний час працює головою Миколаївської районної державної адміністрації Одеської області.