Державне агентство
автомобільних доріг України

Новини

 • 23.06.2017

  Славомір Новак: «Маємо трирічну програму підвищення безпеки на дорогах, яка максимально убезпечить учасників дорожнього руху »

  23 червня керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак взяв участь у міжнародному конгресі з питань реформування системи управління безпекою дорожнього руху. «Потрібно відкрито сказати, наголосив Славомір Новак, - кращі дороги - це більша швидкість, а більша швидкість - це небезпечний рух. Окрім будівництва та якісного ремонту доріг, ми маємо піклуватися про те, аби убезпечити усіх учасників дорожнього руху. В Укравтодорі запропонувано трирічну програму підвищення безпеки на дорогах, яка покликана максимально убезпечити учасників дорожнього руху. Розумні транспортні системи ( ITS), якісні знаки на дорогах, нові технічні стандарти дороги, інфраструктура безпеки – усі ці заходи є запорукою щасливих та безпечних подорожей». Трирічна національна програма підвищення безпеки на дорогах передбачає будівництво 500 кільцевих розв'язок, що суттєво знизить кількість ДТП, оновлення технічних стандартів проектування та будівництва доріг, втілення інтелектуальних транспортних систем, автоматизація контролю за швидкістю транспортних засобів, побудова мережі вагових транспортних комплексів, які зважують транспортні засоби у русі, облаштування 1000 наземних пішохідних переходів із острівками безпеки, освітленням, дорожніми знаками та розміткою, створення безпечних перехресть, спорудження надземних та підземних пішохідних переходів, будівництво об’їзних доріг біля населених пунктів.

 • 22.06.2017
  На час ремонту на мосту через Дніпро біля Черкас рекомендуємо водіям використовувати альтернативні шляхи проїзду

  На час ремонту на мосту через Дніпро біля Черкас рекомендуємо водіям використовувати альтернативні шляхи проїзду

  З 19 червня тривають ремонтні роботи на мосту через Дніпро біля Черкас автомобільної дороги державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань.
  Рух транспорту під час ремонту організовано по одній зі смуг з періодичною зміною напрямку, що спричиняє регулярні затори.

 • 20.06.2017
  Державне агентство автомобільних доріг України запроваджуватиме інженерні рішення для уповільнення трафіку на в’їздах до населених пункті

  Державне агентство автомобільних доріг України запроваджуватиме інженерні рішення для уповільнення трафіку на в’їздах до населених пункті

   Traffic calming measures – це комплекс заходів в країнах Європейського Союзу, спрямований на примусове зменшення швидкості водіїв на в’їздах у населені пункти. В Європі такі заходи безпеки добре себе зарекомендували, адже проїхати обмежувачі руху зі швидкістю понад 60 км/год неможливо. На відміну від таких поширених в Україні засобів обмеження швидкостей, як штучні нерівності (так звані «лежачі поліцейські»), Traffic calming measures не мають негативного впливу на технічний стан автомобіля та не створюють незручностей для пасажирів авто. Нагадаємо, 14 червня на засіданні Уряду керівник Укравтодору Славомір Новак наголосив на тому, що кращі дороги - це більша швидкість, а більша швидкість - це небезпечний рух. Він зауважив: «Європейський досвід показує, що на нових дорогах зростає кількість ДТП. Тому в Європі єдині в одному, що першочерговим ворогом пішоходів і водіїв є швидкість. Настав час, коли треба говорити про збільшення штрафів за швидкість і зниження швидкості в містах з 60 км/год до 50 км/году. Це нормальний європейський стандарт». Керівник Укравтодору підкреслив, що запропонована Укравтодором програма «4Е» (Engineering/Стандарти, Enforcement/Нагляд, Emergency/Порятунок, Education/Освіта) покликана максимально убезпечити учасників дорожнього руху. Трирічна національна програма підвищення безпеки на дорогах передбачає будівництво 500 кільцевих розв'язок, що суттєво знизить кількість ДТП, оновлення технічних стандартів проектування та будівництва доріг, втілення інтелектуальних транспортних систем, автоматизація контролю за швидкістю транспортних засобів, побудова мережі вагових транспортних комплексів, які зважують транспортні засоби у русі, облаштування 1000 наземних пішохідних переходів із острівками безпеки, освітленням, дорожніми знаками та розміткою, створення безпечних перехресть, спорудження надземних та підземних пішохідних переходів, будівництво об’їзних доріг біля населених пунктів.

 • 20.06.2017
  Укравтодор відремонтує під’їзди до палаців Качанівка та Сокиренці

  Укравтодор відремонтує під’їзди до палаців Качанівка та Сокиренці

   Державне агентство автомобільних доріг України задля створення комфортного перебування туристів на території Чернігівської області облаштує зручні під’їзні шляхи до популярних туристичних об’єктів та встановить необхідні інформаційно-вказівні знаки. Наразі виконуються ремонтні роботи на ділянці дороги від національної траси Н-07 Київ – Суми до історико-культурного заповідника з палацом Петра Румянцева-Задунайського та Григорія Тарновського у селі Качанівка, національного дендрологічного парку у Тростянці та садиби роду Галаганів у Сокиренцях. Радник Голови Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кава: «Ми розуміємо, що туризм – це важлива складова економіки успішних країн. Сотні тисяч туристів, які подорожують Україною, щороку відкривають нові й нові місця. Постіно зростає привабливість культурної спадщини Україні і з-поміж іноземних відвідувачів. В результаті туристична галузь сприяє створенню нових робочих місць, розвитку економіки областей. Тож Укравтодор і в подальшому працюватиме над питанням налагодження транспортної інфраструктури на під’їздах до туристичних центрів країни». Втілюємо важливе - разом.

 • 19.06.2017
  ДО УВАГИ ВОДІЇВ. Станом на 19.06.2017р. на мосту ч/р Дніпро на 23 км автодороги Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань розпочалися роботи із фрезерування асфальтобетонного покриття.

  ДО УВАГИ ВОДІЇВ. Станом на 19.06.2017р. на мосту ч/р Дніпро на 23 км автодороги Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань розпочалися роботи із фрезерування асфальтобетонного покриття.

  ДО УВАГИ ВОДІЇВ. Станом на 19.06.2017 р. на мосту ч/р Дніпро на 23 км автодороги Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань розпочалися роботи із фрезерування асфальтобетонного покриття. Обмежень руху автомобільного транспорту немає, але рух на мосту ускладнений і відбувається у реверсному режимі. Регулюванню руху здійснюється працівниками Національної поліції.

 • 16.06.2017
  ДО УВАГИ. На автодорозі Н-16 Золотоноша-Умань розпочинаються ремонтні роботи на мосту через річку Дніпро. Рух по мосту буде обмежено

  ДО УВАГИ. На автодорозі Н-16 Золотоноша-Умань розпочинаються ремонтні роботи на мосту через річку Дніпро. Рух по мосту буде обмежено

  ДО УВАГИ. На автодорозі Н-16 Золотоноша-Умань розпочинаються ремонтні роботи на мосту через річку Дніпро. Рух по мосту буде обмежено. Для перевезення пасажирів запустять два додаткових дизель-потяги 19 червня на автодорозі державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань розпочнуться ремонтні роботи на мосту через річку Дніпро та на дамбі. Під час проведення поточного середнього ремонту мосту через Дніпро на автодорозі Н-16 рух автотранспорту буде обмежений. За даними підрядника, ремонт мосту триватиме близько 4 місяців. Для автомобільного сполучення на період ремонту мосту запроваджується графік проїзду рейсових автобусів з 6.00 год. до 9.00 год., з 16.00 год. до 19.00 год. Окрім того, для перевезення пасажирів під час ремонту буде запущено два додаткових дизель-потяги за маршрутом «Черкаси-Золотоноша» та у зворотному напрямку. Час відправлення з Черкас до Золотоноші: о 12.02 год. та о 14.41 год.; із Золотоноші до Черкас: о 13.11 год. та о 15.52 год. Для інформування водіїв на автомобільних дорогах Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань, Н-08 Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя та Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук будуть встановленні інформаційні стенди про проведення ремонтних робіт із зазначенням схеми об’їзду. В Укравтодорі просять водіїв поставитися з розумінням до тимчасових незручностей під час проведення ремонтних робіт, оскільки ці роботи спрямовані на створення зручності та безпеки транспортної інфраструктури Черкащини.

 • 15.06.2017

  15 червня 2017 року відбулося розкриття тендерних пропозицій щодо виконання робіт з капітального ремонту автодороги М-03 Київ – Харків – Довжанський на ділянці Лубни – Полтава.

  15 червня 2017 року у приміщенні Державного агентства автомобільних доріг України (Київ, вул. Фізкультури, 9) о 14.15 відбулося розкриття тендерних пропозицій щодо виконання робіт з капітального ремонту автодороги М-03 Київ – Харків – Довжанський на ділянці Лубни – Полтава.

 • 15.06.2017

  Онлайн-трансляція розкриття тендерних пропозицій щодо виконання робіт з капітального ремонту автодороги М-03 Київ – Харків – Довжанський на ділянці Лубни – Полтава

  Онлайн-трансляція розкриття тендерних пропозицій щодо виконання робіт з капітального ремонту автодороги М-03 Київ – Харків – Довжанський на ділянці Лубни – Полтава

 • 15.06.2017
  Туристичні об’єкти Полтавщини стають доступнішими

  Туристичні об’єкти Полтавщини стають доступнішими

  Зручність транспортної інфраструктури поблизу історичних пам’яток і туристичних об'єктів країни - це привабливість та гостинність регіону. Одним із пріоритетів керівництва Державного агентства автомобільних доріг України є облаштування під’їздів до туристичних центрів країни та встановлення необхідних вказівних знаків.

 • 14.06.2017
  Безпека руху – один із найважливіших пріоритетів в європейських країнах

  Безпека руху – один із найважливіших пріоритетів в європейських країнах

  Проблема з безпекою на дорогах  є важливою для суспільства та держави. Минулого року на українських дорогах загинуло понад 4 000 та постраждало 31 600 осіб.