Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » 10 БЕРЕЗНЯ
Інформація про стан проїзду на автодорогах державного значення на 07-00 год.

10 БЕРЕЗНЯ
Інформація про стан проїзду на автодорогах державного значення на 07-00 год.

Станом на ранок 10.03.2018р. місцями невеликий мокрий сніг з дощем у Харківський та Запорізький областях, опади у вигляді місцями невеликого дощу спостерігаються у Черкаській, Полтавський, Дніпропетровській, Закарпатській, Івано-Франківській, Чернівецький областях. У Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Херсонській областях – туман.

Температура повітря по Україні коливається від -3 до +6°С.

Покриття на дорогах державного значення в Чернігівській області місцями засніжене; у Донецькій області - місцями ожеледиця, в решті областей мокре.

На Яблунецькому перевалі невеликий мокрий сніг з дощем, на Торунському та Вишківському перевалах невеликий дощ, на інших без опадів. Температура повітря коливається від -3 до +3°С. Стан покриття на перевальних ділянках мокре.

Проїзд дорогами державного значення та на перевальних ділянках доріг забезпечено.

Дорожні підприємства працюють в цілодобовому режимі.

Для оперативного забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями задіяно 231 одиниць техніки та 306 робітників, в черговому режимі – 975 одиниць техніки та 1329 робітників.

За повідомленням Гідрометцентру, 10 березня на Лівоберіжжі невеликий мокрий сніг, у західній частині невеликий дощ. Протягом доби по Україні місцями туман. Вночі на дорогах ожеледиця. Вітер західний 5-10 м/с. Температура вночі від -2 до +3°, вдень 1-60 тепла, на заході та півдні 6-11° тепла; у Чернігівській, Сумській, Харківській областях вночі 0-5° морозу, вдень близько 0°.

Будьте уважні та обережні за кермом!