Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » 11 БЕРЕЗНЯ
Інформація про стан проїзду на автодорогах державного значення на 08-00 год.

11 БЕРЕЗНЯ
Інформація про стан проїзду на автодорогах державного значення на 08-00 год.

Станом на ранок 11.03.2018р. місцями невеликий мокрий сніг у Харківський та Луганський областях, опади у вигляді невеликого дощу місцями спостерігаються в Закарпатській, Донецький областях. На більшості території північних, центральних та південних областей – туман.

Температура повітря в нічний час по Україні коливається від -2 до +3°С.

Покриття на дорогах державного значення в Луганський області місцями засніжене, в решті областей мокре.

На перевальних ділянках доріг в Закарпатський області невеликий дощ, на інших перевалах без опадів. Температура повітря коливається від 0 до +3°С. Стан покриття на перевальних ділянках мокре.

Проїзд дорогами державного значення та на перевальних ділянках доріг забезпечено. Дорожні підприємства працюють в цілодобовому режимі.

Для оперативного забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями задіяно 119 одиниць техніки та 170 робітників, в черговому режимі – 1002 одиниць техніки та 1391 робітників.

За повідомленням Гідрометцентру, 11 березня у східних областях та на півночі Лівобережжя невеликий мокрий сніг, на Закарпатті та в Карпатах невеликий дощ (в горах с снігом). Температура вночі від -2 до +4, вдень у північних, східних, Полтавський, Черкаський областях 0+6 тепла, на решті території України +4+10° тепла.

Будьте уважні та обережні за кермом!