Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » 11 ЛЮТОГО
Довідка про погодні умови та стан проїзду на дорогах державного значення в Україні

11 ЛЮТОГО
Довідка про погодні умови та стан проїзду на дорогах державного значення в Україні

Проїзд дорогами державного значення (в тому числі на перевальних ділянках доріг) забезпечено, обмежень та ускладнень в русі немає. Дорожні підприємства працюють в цілодобовому режимі.

Станом на 09-00 год. 11.02.2018 р. опади у вигляді невеликого снігу характерні в Київській, Луганській та в північних районах Житомирської областей. Місцями невеликий дощ на Одещині. У Кіровоградській, Полтавській, Дніпропетровській, Донецькій, Харківській та Запорізькій областях місцями тумани. На решті території без опадів.
Температура повітря в західних областях -1°-7°С, в північних та центральних 0°-2°С, в центрі, на півдні та сході коливається від -3° до +2°С.

На перевальних ділянках доріг без опадів. Температура повітря -5°-8°С. Стан покриття на перевалах місцями мокрий, на Вишківському перевалі засніжене.

Стан покриття на дорогах державного значення у Київській, Чернігівській, Волинській, Івано-Франківській та Луганській областях місцями засніжений, у Рівненській та Одеській областях місцями ожеледиця, на решті території України -
дорожнє покриття переважно мокре.

Для оперативного забезпечення проїзду в Україні дорожніми організаціями задіяно 507 одиниць техніки та 793 робітники, на чергуванні 1080 одиниць техніки та 1494 робітники.

За повідомленням УкрГМЦ 11 лютого невеликий сніг прогнозується в східних областях та на півночі Лівобережжя, в центральних та південних областях дощ та мокрий сніг. Температура протягом доби від -3° до +2°С.

Закликаємо водіїв бути уважними та обережними за кермом! Неухильно дотримуйтеся правил дорожнього руху, слідкуйте за дорожніми знаками, які попереджують про можливу слизькість!