Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » 12 ЛЮТОГО
Довідка про погодні умови та стан проїзду на автодорогах державного значення в Україні станом на 08-00 год.

12 ЛЮТОГО
Довідка про погодні умови та стан проїзду на автодорогах державного значення в Україні станом на 08-00 год.

Проїзд дорогами державного значення та на перевальних ділянках доріг забезпечено, обмежень та ускладнень в русі немає. Дорожні підприємства працюють в цілодобовому режимі.

Стан покриття на автодорогах державного значення у Сумській, Чернівецькій, Івано-Франківській, Дніпропетровській, Запорізькій та Луганській областях місцями засніжене, на решті території України в основному мокре.

Станом на 08-00 год. 12 лютого 2018 р. опади у вигляді невеликого снігу спостерігаються в Київській, Чернігівській, Сумській, Черкаській, Донецькій, Дніпропетровській та Запорізькій областей. Місцями невеликий дощ на півдні країни та закарпатській області. На решті території без опадів.

Температура повітря в західних областях -1°-10°С, в північних та східних 0°-7°С, в центральних та на півдні коливається від -3° до +2°С.
На перевальних ділянках в Закарпатській області на Яблунецькому та Торунському невеликий сніг, на Абранському, Латірському невеликий дощ. Температура повітря від 0°-7°С. Стан покриття на перевалах мокре, на Вишківському перевалі засніжене.

Для оперативного забезпечення проїзду в Україні дорожніми організаціями задіяно понад 400 одиниць техніки та понад 550 робітників, на чергуванні 1164 одиниць техніки та 1489 робітників.

За повідомленням УкрГМЦ 12 лютого у південній частині, східній та Дніпропетровській областях мокрий сніг, місцями з дощем, подекуди налипання мокрого снігу, ожеледь, на решті території без істотних опадів. 
Температура вночі 1-6° морозу, на заході до 9°морозу, вдень від 2°морозу до 3° тепла, у південній частині близько 0°, вдень 1-6°тепла.
Вітер північний та північно-східний 5-10м/с на півдні та сході країни окремі пориви 15-20м/с.

Закликаємо водіїв бути уважними та обережними за кермом! Неухильно дотримуйтеся правил дорожнього руху, слідкуйте за дорожніми знаками, які попереджують про можливу слизькість!