Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » 14 ЛЮТОГО
Довідка про погодні умови та стан проїзду на автодорогах державного значення в Україні станом на 08-00 год.

14 ЛЮТОГО
Довідка про погодні умови та стан проїзду на автодорогах державного значення в Україні станом на 08-00 год.

Проїзд дорогами державного значення та на перевальних ділянках доріг забезпечено, обмежень та ускладнень в русі немає. Дорожні підприємства працюють в цілодобовому режимі.

Станом на 08-00 год. 14 лютого 2018 р. опади у вигляді невеликого снігу спостерігаються у східній частині, окрім Дніпропетровської області, а також у Волинській, Львівській, Хмельницькій, Чернівецькій, Чернігівській та Вінницькій областях. В інших областях без опадів.

Температура повітря в північних та центральних областях -10°-1°С, в західних областях -8°+1°С, на сході та півдні коливається від -8° до +2°С.
На перевальних ділянках без опадів, лише на Ужоцькому перевалі (Н-13) невеликий сніг. Температура повітря від -2°-7°С. Стан покриття на перевалах переважно мокре, на Вишківському перевалі засніжене.

Стан покриття на автодорогах державного значення у Сумській, Чернігівській, Волинській, Ів-Франківській, Рівненській, Луганській областях місцями засніжене, в Одеській та Запорізькій областях ожеледиця. У Вінницькій, Закарпатській, Львівській, Чернівецькій, Харківській областях покриття мокре. На решті території України покриття сухе.

Для оперативного забезпечення проїзду в Україні дорожніми організаціями задіяно понад 500 одиниць техніки та понад 900 робітників, на чергуванні 806 одиниць техніки та 1080 робітники.

За повідомленням УкрГМЦ 14 лютого у західних, східних, Сумській, Полтавській та Вінницькій областях невеликий, в Карпатському регіоні помірний, місцями сильний сніг та мокрий сніг, вдень на Одещині мокрий сніг з дощем, на решті територій без істотних опадів.

Вночі та вранці місцями туман, у Приазов’ї, вдень і на Одещині подекуди налипання мокрого снігу та ожеледь; на дорогах країни, крім більшості південних областей, місцями ожеледь.

Вітер переважно східний 5-10 м/с, вдень на півдні окремі пориви вітру 15-20 м/с.
Температура вночі 4-9° морозу, вдень від 4° морозу до 1° тепла, у південній частині та на Закарпатті вночі 0-5° морозу, вдень 1-6° тепла.

Закликаємо водіїв бути уважними та обережними за кермом! Неухильно дотримуйтеся правил дорожнього руху, слідкуйте за дорожніми знаками, які попереджують про можливу слизькість!

Вдалих та безпечних подорожей!