Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » 7 компаній надали пропозиції для участі в міжнародному тендері на будівництво дворівневих транспортних розв'язок на автомобільних дорогах М-05 та М-06 у межах Києва та Київської області

7 компаній надали пропозиції для участі в міжнародному тендері на будівництво дворівневих транспортних розв'язок на автомобільних дорогах М-05 та М-06 у межах Києва та Київської області

В Державному агентстві автомобільних доріг України 12 квітня відбулось розкриття тендерних пропозицій підрядників в рамках тендеру на будівництво дворівневих транспортних розв'язок на автомобільних дорогах державного значення М-05 та М-06 (запис онлайн-трансляції можна переглянути за посиланням:https://www.youtube.com/channel/UCoI6MuJS8oJ7wUDzqytktXQ/videos).

Тендер на будівництво транспортних розв’язок проводився в рамках реалізації проекту «Покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг на підходах до м. Києва (Пан’європейські коридори)».  Проект фінансується за рахунок кредитів Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) і Європейського інвестиційного банку (ЄІБ).

Згідно з вимогами міжнародних фінансових організацій, Державне агентство автомобільних доріг України провело відкритий міжнародний тендер для всій зацікавлених компаній, які відповідають критеріям ЄБРР та ЄІБ.

Тендер на виконання робіт проводився за контрактами, фінансування яких здійснюватиметься за кошти позики:

 Лот 1: будівництво дворівневих транспортних розв’язок на автомобільних дорогах  М-05  - поворот до смт Чабани (15-ий км траси), М-05 – поворот до м. Боярка (21-ий км траси) та М-06 добудова розв’язки біля с. Стоянка (21-ий км траси).

Лот 2: будівництво дворівневих транспортних розв’язок на автомобільній дорозі  М-06 -  поворот на с. Чайки (15-ий км траси), М-06 - поворот до с. Білогородка (20-ий км траси).

Тендерні пропозиції надали 7  учасників.

1. Fermak Insaat Taahhut A.S. (Туреччина).

Лоти, на які подається учасник – лот 1 і лот 2.

2. China Road and Bridge Corporation (КНР)

Лоти, на які подається учасник – лот 1 і лот 2.

3. СП PBDiM Sp. z o. o. (Польща) і Ukrainian-Polish Company with foreign investments “UPS” LLC (Україна).

Лоти, на які подається учасник – лот 1 і лот 2.

4. JSC Euro-Asian Construction Corporation “EVRASCON” (Азербайджан).

Лоти, на які подається учасник – лот 1 і лот 2.

5. Sinohydro Corporation Ltd. (КНР).

Лоти, на які подається учасник – лот 1 і лот 2.

6. Alke Insaat Sanaye ve Ticaret A.S. (Азербайджан).

Лоти, на які подається учасник – лот 1 і лот 2.

7. Kauno Tiltai LLC (Литва).

Лоти, на які подається учасник – лот 2.

Тендерним комітетом Укравтодору будуть оцінені тендерні пропозиції учасників згідно з критеріями, зазначеними в тендерній документації.

Результати тендеру будуть оприлюднені після проведення оцінки та погодження її із Європейським банком реконструкції та розвитку і Європейським інвестиційним банком.

 

На фото: транспортна розв'язка Житомир-Східний