Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » 9 БЕРЕЗНЯ
Інформація про стан проїзду на автодорогах державного значення на 07-00 год.

9 БЕРЕЗНЯ
Інформація про стан проїзду на автодорогах державного значення на 07-00 год.

Проїзд дорогами державного значення та на перевальних ділянках доріг забезпечено. Дорожні підприємства працюють в цілодобовому режимі.

Для оперативного забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями задіяно 140 одиниць техніки та 204 робітників, в черговому режимі – 1109 одиниць техніки та 1558 робітників.

Станом на 07-00 год. 9.03.2018р. опади у вигляді невеликого дощу спостерігаються у Волинській, Дніпропетровській, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Тернопільській областях. У Черкаській, Київській, Хмельницькій, Одеській, Херсонській областях – туман.

Температура повітря по Україні коливається від -7 до +3°С.

Покриття на автодорогах державного значення в Чернігівській області місцями засніжене; у Луганській області - місцями ожеледиця, в решті областей мокре.

На більшості перевальних ділянках доріг без опадів, лише на Яблунецькому та Торунському перевалах невеликий дощ. Температура повітря коливається від -2 до +2°С. Стан покриття на перевальних ділянках мокре.

За повідомленням УкрГМЦ 9 березня на Лівоберіжжі невеликий мокрий сніг, у західній частині невеликий дощ. Протягом доби по Україні місцями туман. Вночі на дорогах ожеледиця. Вітер західний 5-10 м/с. Температура вночі від -2 до +3°, вдень 1-6° тепла, на заході та півдні 6-11° тепла; у Чернігівській, Сумській, Харківській областях вночі 0-5° морозу, вдень близько 0°.

 

Будьте уважні та обережні за кермом!