Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Будівництво Північного обїзду м. Львів стане частиною транснаціонального коридору GO Highway

Будівництво Північного обїзду м. Львів стане частиною транснаціонального коридору GO Highway

Розпочато розробку основних проектних рішень Північного об’їзду Львова, що поєднає міжнародну трасу М-06/Е40 Київ – Львів - Чоп та міжнародні дороги, що прямують від Львова до кордону з Польщею: М-09/Е372, М-10 та М-11/Е40.

Проект Північного об’їзду Львова включає будівництво нової автомобільної дороги першої категорії з чотирма смугами руху – по дві смуги у кожен бік. На дорозі передбачено будівництво 1 моста, 3 естакад та 2 транспортних розв’язок у двох рівнях.

Протяжність нової ділянки дороги становитиме 24 км проти 45 км нинішнього південного об’їзду. Максимальна дозволена швидкість руху на цій дорозі складатиме 130 км/г.

Північний об’їзд Львова стане частиною транснаціонального коридору GO Highway, який поєднає українські чорноморські порти Великої Одеси та Миколаєва з польськими портами на Балтійському морі у Гданську та Гдині. Завдяки Північній об’їзній дорозі знизиться навантаження на Південну окружну дорогу Львова, зменшиться кількість транзитного транспорту через Львів, стане зручнішим сполучення для жителів передмість Львова, покращиться екологічна ситуація в регіоні.

На даний час проектною організацією вже завершені польові топогеодезичні роботи по всій протяжності проектної ділянки і розробляються основні проектні рішення.

Згідно з домовленістю із Європейським Інвестиційним Банком, з квітня місяця поточного року забезпечена співпраця проектної організації з інженером-консультантом — компанією “PPM Ltd”.

http://lv.ukravtodor.gov.ua/press/news/pivnichnomu_obkhodu_m_lvova_buty___povidomliaie_sluzhba_avtomobilnykh_dorih_u_lvivskii_oblasti.html