Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Cлавомір Новак: «Порівнюючи обсяги робіт в цьому році відповідно до аналогічного періоду 2016-2017 років, можемо сказати, що ми маємо хороший результат нашої політики, планування робіт та чіткої взаємодії із підрядними організаціями»

Cлавомір Новак: «Порівнюючи обсяги робіт в цьому році відповідно до аналогічного періоду 2016-2017 років, можемо сказати, що ми маємо хороший результат нашої політики, планування робіт та чіткої взаємодії із підрядними організаціями»

«Порівнюючи обсяги робіт в цьому році відповідно до аналогічного періоду 2016-2017 років, можемо сказати, що ми маємо хороший результат нашої політики, планування робіт та чіткої взаємодії із підрядними організаціями», - зауважив Славомір Новак на засіданні Уряду 12 вересня.

Так, на поточну дату 2016 року було виконано тільки 14% від запланованих робіт, в 2017 році – на цей час виконали 34 %, цього року – маємо вже 63%.

Керівник Укравтодору: «Сьогодні ми можемо впевнено говорити про те, що будівельна машина в дорожній галузі працює повним ходом.

Це хороший результат, хороша тенденція подальшого розвитку і будівельного ринку, і дорожньої галузі в цілому. 
В європейських країнах у цей час будівельного сезону середній показник виконання становить близько 70% запланованих робіт. Нам є ще над чим працювати, але ми впевнено рухаємося до середньо-статистичної цифри за європейськими стандартами».