Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » "Дорога М-05 є однією із основних магістралей країни із високою інтенсивністю руху", - заявив Славомір Новак, керівник Державного агентства автомоібльних доріг України під час робочої поїздки Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана на Черкащину

"Дорога М-05 є однією із основних магістралей країни із високою інтенсивністю руху", - заявив Славомір Новак, керівник Державного агентства автомоібльних доріг України під час робочої поїздки Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана на Черкащину

За дорученням керівника Державного агентства автомобільних доріг України, до 1 травня на найбільш проблемних ділянках дороги М-05 буде здійснено аварійний ремонт та забезпечено проїзд. Виконання робіт з ліквідації аварійної ямковості та деформацій покриття здійснюється за рахунок коштів на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання.

"Дорога М-05 є однією із основних магістралей країни із високою інтенсивністю руху, - заявив Славомір Новак, керівник Державного агентства автомоібльних доріг України під час робочої поїздки Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана на Черкащину, де, зокрема, інспектувався стан виконання робіт на трасі «Київ-Одеса». - Переважна більшість ділянок цієї дороги експлуатується із понаднормативними термінами і вже давно потребують капітального ремонту. 
Цього року Укравтодор проводить капітальний та середній ремонт дороги М-05 - від Києва до Білої Церкви (з 13 км по 87 км) – за кошти Державного дорожнього фонду та кредитів ЄБРР та ЄІБ.
Дорогу від Білої Церкви – до Умані плануємо відремонтувати за рахунок нових кредитних ліній. Наразі триває активна фаза перемовин із ЄБРР і ЄІБ щодо надання кредиту".

Зауважимо, деякі ділянки дороги М-05 реконструювалися в 90-ї роки і відтоді капітально не ремонтувалася.

Наразі для виконання робіт на дорозі щоденно працюють понад 30 бригад 9-ти підрядних організацій.

Виконання робіт на об’єкті забезпечується щоденним контролем Укравтодору з постійним моніторингом якості робіт представниками як служби замовника так і державного підприємства «Дорожній контроль якості».