Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Довідка про погодні умови та стан проїзду на дорогах України на 09 січня

Довідка про погодні умови та стан проїзду на дорогах України на 09 січня

 

Обмежень в русі на дорогах державного значення немає.

Стан покриття на автодорогах державного значення на більшості територій сухе.

Станом на 08-00 год. 09 січня 2018 року майже по всій території країни без опадів, лише у Закарпатській, Одеській та Миколаївській областях місцями падає дощ. В Запорізькій області спостерігається туман.

Температура повітря на ранок понизилась на всій території  країни та коливається від -6 до –2°С, лише на Прикарпаття та крайньому півдні температура коливається від +2 до +6°С.

На перевальних ділянках доріг  місцями невеликий сніг у Львівській області, температура повітря коливається в межах 0  -5°С; стан покриття – мокре.

Для оперативного забезпечення проїзду в Україні дорожніми організаціями задіяно протягом доби понад 100 одиниці техніки та понад 160 співробітників.

За повідомленням УкрГМЦ  9 січня   температура повітря в нічний час понизиться до -8 морозу північні області , вдень від 0 до+3°С;  на півдні країни вночі близько 0°С, вдень +1 +5°С тепла.

Без опадів. Хмарно з проясненням, лише на Прикарпатті та в Карпатах невеликий мокрий сніг. Вітер переважно північно-західний 5-10 м/с.

Закликаємо водіїв бути уважними та обережними за кермом! Неухильно дотримуйтеся правил дорожнього руху, слідкуйте за дорожніми знаками!

Вдалих та безпечних подорожей!