Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак взяв участь у дорожньо-будівельному інветиційному форумі «УКРАЇНА – ТУРЕЧЧИНА»

Керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак взяв участь у дорожньо-будівельному інветиційному форумі «УКРАЇНА – ТУРЕЧЧИНА»

10 жовтня керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак взяв участь у дорожньо-будівельному інветиційному форумі «УКРАЇНА – ТУРЕЧЧИНА», метою якого є створення бізнес-майданчика для взаємодії влади, міжнародних організацій, приватного українського бізнесу та приватного турецького бізнесу у сфері інвестицій у дорожньо-будівельну галузь України.

Керівник Укравтодору зазначив, що ринок будівництва та ремонтів доріг України очікує на розширення конкуренції за рахунок іноземних компаній, що має призвести до відповідного ефекту - високої якості доріг за раціональну ціну.

Славомір Новак: «Ми хочемо бачити на українських будівельних майданчиках іноземних інвесторів, в тому числі компанії, які будуть виконувати якісні роботи за рахунок інших джерел. Турецькі, азербайджанські та польські компанії вже працюють в Україні на тих дорогах, які фінансуються за бюджетні гроші. Турецькі, а також китайські компанії будуть будувати українські дороги за рахунок коштів МФО.

На сьогоднійшній день в Україну зайшли польські компанії, які будуть працювати за рахунок Польського кредиту. Так само угорські компанії планують ремонтувати дороги на Західній Україні, і це буде фінансуватися за гроші угорського кредиту. Це новий вид залучення іноземних коштів при підписанні міжурядових угод між Україною та країною-позичальником.

Зараз ми розглядаємо можливість будівництва концесійних доріг та запрошуємо інвесторів до таких проектів: Львів – Краківець; Біла Церква – Київ; підходи до м.Київ та інші дороги та мости.

Я дуже радий, що те, за що я взяв відповідальність – ремонт доріг в Україні – є першочерговим пріоритетом Міністра інфраструктури та Уряду України. Та найважливіше – це мрія громадян України про нормальні європейські дороги. До реалізації цих мрій запрошую і Вас!».
Детально: http://ukrroadinvest.com/