Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Керівник Державного агентства автомоібльних доріг України бере участь у робочій поїздці Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана на Черкащині, де, зокрема, інспектується стан виконання робіт на трасі «Київ-Одеса»

Керівник Державного агентства автомоібльних доріг України бере участь у робочій поїздці Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана на Черкащині, де, зокрема, інспектується стан виконання робіт на трасі «Київ-Одеса»

«В 2016 році стартувала програма капітального ремонту, будівництва доріг. Цього року ми виділимо майже 47 млрд грн – серйозні кошти, які маємо направити на дороги, - сказав Глава Уряду. - Ми контролюємо якість по всій країні. В середині травня буде звіт Укравтодору по всіх ділянках. Все, що буде зроблено халтурно – платити за це не будемо».

Нагадаємо, за дорученням керівника Державного агентства автомобільних доріг України, до 1 травня на найбільш проблемних ділянках дороги М-05 буде здійснено аварійний ремонт та забезпечено проїзд. Виконання робіт з ліквідації аварійної ямковості та деформацій покриття здійснюється за рахунок коштів на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання.

Зауважимо, деякі ділянки дороги М-05 реконструювалися в 90-ї роки і відтоді капітально не ремонтувалася.

Незважаючи на обмежене фінансування Укравтодором знайдено можливість спрямувати на ремонт дороги кошти, що дасть можливість відновити умови проїзду із перспективою її експлуатації до початку капітальних робіт.

Для виконання робіт на дорозі щоденно працюють понад 30 бригад 9-ти підрядних організацій.

Виконання робіт на об’єкті забезпечується щоденним контролем Укравтодору з постійним моніторингом якості робіт представниками як служби замовника так і державного підприємства «Дорожній контроль якості».

https://www.kmu.gov.ua/ua/news/v-seredini-travnya-ochikuyemo-zvit-ukravtodoru-pro-perevirku-yakosti-provedenih-dorozhnih-robit-volodimir-grojsman