Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Керівник «Укравтодору» Славомір Новак проінспектував дороги Донецької та Луганської областей

Керівник «Укравтодору» Славомір Новак проінспектував дороги Донецької та Луганської областей

У межах робочої поїздки по Донецькій та Луганській областях керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак ознайомився із ходом ремонту міжнародної дороги  М-03, будівництвом мосту через р. Казенний Торець (675 км траси  М-03), ходом капітального ремонту мосту у м. Соледар. Було також проінспектовано ділянки автодоріг  Т-05-14,  С051016,  Р-66,  Р-07. Керівник «Укравтодору» також перевірив результати проведення капітального ремонту мосту через р. Сіверський Донець на автомобільній дорозі  Т-13-02.

Славомір Новак, керівник Державного агентства автомобільних доріг України: «Насамперед, я здивований тим, що протягом багатьох років ніхто з керівництва «Укравтодору» не відвідував Донеччину та Луганщину. Це дуже дивно. Як результат - відсутність відповідного рівня пріоритетності у виконанні робіт із розбудови дорожньої інфраструктури в цих двох областях. Ми мусимо сфокусуватися на Донецькій та Луганський областях. Я буду говорити з Прем'єром стосовно спеціальної програми розвитку інфраструктури цих двох областей».

Керівник Держагентства ознайомився з ходом проведення робіт з поточного середнього ремонту - влаштування вирівнюючого та верхнього шарів, укріплення узбіч, робіт із забезпечення технічних засобів організації дорожнього руху.

«Маю дуже приємні та позитивні враження, - зазначив Славомір Новак. - Я тут побачив не лише фронтову зону, а також звичайне, щоденне життя з великою кількістю позитивних людей. Тут - окремий простір з особливою енергією. Нашим обов'язком є підтримати цих людей, створити умови для кращого життя. Це є майбутнє єдиної України, і ми повинні долучати цих людей до єдиного суспільства».

Славомір Новак зустрівся із Головою Донецької облдержадміністрації Павлом Жебрівським, з яким обговорив інфраструктурну ситуацію в області. На зустрічі було визначено пріоритети розвитку інфраструктури регіону та окреслено теми спеціальної програми розвитку доріг в області.