Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » На Львівщині відкрили новий асфальтний завод

На Львівщині відкрили новий асфальтний завод

17 травня у місті Миколаєві на Львівщині запрацював новий асфальтний завод ТзОВ “Алов”, створений за участі азербайджанського інвестора. 
«Відкриття таких заводів – знак оживлення та покращення інвестиційного клімату в державі. На сьогодні Львівщина – лідер використання публічних коштів на ремонти та будівництво доріг в Україні, – наголосив керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак. – Львівщина – гарний приклад співпраці між бізнесом, облдержадміністрацією, різними рівнями влади та службами, що відповідають за ремонт та будівництво доріг».
Участь у відкритті взяли Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Худієв Азер Худаяр Оглу, керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак, заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ірина Гримак та заступник голови Львівської облради Володимир Гірняк.

Довідково. Асфальтний завод ТзОВ “Алов” є масштабним і складним проектом з інвестиціями на суму приблизно 7 млн євро в українську промисловість. Загальна площа підприємства: 18 гектарів. Потужність виробництва швейцарсько-італійського заводу Amman: 180 тон асфальту в годину. Запуск заводу дасть можливість на початку забезпечити робочими місцями 100 працівників у Львівській області з подальшим збільшенням кількості робочих місць, пов’язаних з нарощуванням об’ємів виробництва. На сьогодні середньомісячна заробітна плата на підприємстві складає 6 000 грн.