Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » На мосту через річку Дніпро розпочали роботи на лівому проїзді

На мосту через річку Дніпро розпочали роботи на лівому проїзді

На мосту через річку Дніпро на автодорозі  Н-16  біля Черкас розпочато  роботи з армування лівого проїзду.

Зокрема, розпочато армування нової залізобетонної монолітної плити та елементи опалубки. Також заготовлено антикорозійні та адгезійні матеріали для оброблення та захисту арматури та існуючого покриття від корозії та руйнування.

Як вже повідомлялося, 5 жовтня закінчено влаштування вирівнюючого та верхнього шару асфальтобетонного покриття на правому проїзді. Загалом було влаштовано 3630 кв. м вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття та стільки ж верхнього шару ЩМА-15.

По правій стороні мосту відновлено  рух транспорту.

На правому проїзді мосту продовжуються роботи з упорядкування проїжджої частини, зокрема, встановлення перильного огородження з боку залізничного мосту та нового бар’єрного металевого оцинкованого огородження типу «Євроформат».

12 жовтня, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак проінспектували хід робіт на мосту у Черкасах.

В ході поїздки Глава Уряду відзначив, що заплановані дорожні роботи ведуться якісно і виконуються в означені терміни.

Славомір Новак, керівник Державного агентства автомобільних доріг України: «Дуже радий бачити активну роботу на цьому об'єкті. Безумовно відремонтований міст покращить сполучення між населеними пунктами лівого та правого берега та посприяє економічному розвитку Черкащини. Задоволений роботою підрядників і сподіваюся на якісне закінчення всіх робіт та відповідний контроль за виконаним.»  

Для подорожуючих із Києва до Черкас радимо використовувати маршрут по трасі  Н-01  Київ – Обухів – Миронівка і далі по трасі  Р-10 від Миронівки до Черкас. Протяжність цього маршруту становить 198 км, що лише на 8 км більше, ніж по трасі  Н-08  Київ – Золотоноша та  Н-16  Золотоноша – Черкаси.

Нагадаємо, на період ремонту мосту запроваджено графік проїзду легкових автомобілів, вантажного автотранспорту повною масою до 5 тонн, автомобілів спеціального призначення та автобусів, що працюють на маршрутах загального користування з 6.00 год. до 9.00 год., з 16.00 год. до 19.00 год.

Для перевезення пасажирів під час ремонту передбачено два додаткових дизель-поїзди за маршрутом «Черкаси-Золотоноша» та у зворотному напрямку. Час відправлення з Черкас до Золотоноші: о 12.02 год. та о 14.41 год.; із Золотоноші до Черкас: о 13.11 год. та о 15.52 год.