Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » На Полтавщині обирають концепцію реконструкції автодороги Київ-Харків

На Полтавщині обирають концепцію реконструкції автодороги Київ-Харків

Минулого тижня  на Полтавщині почали обговорення концепції реконструкції автодороги Київ-Харків в межах міста Полтава. До розгляду комісії було запропоновано 3 варіанти реконструкції цієї ділянки.

Концепція реконструкції автодороги М-03/Е-40 Київ-Харків-Довжанський у межах міста Полтава має враховувати ряд факторів. Насамперед, забезпечити безпеку учасників дорожнього руху, швидкий проїзд транспорту та зручний перетин дороги пішоходами. 

Значну увагу авторами концепцій було приділено розмежуванню транспортних потоків на перетині двох доріг міжнародного значення М-03/Е-40 Київ-Харків-Довжанський та М-22/ Е-584  Полтава-Олександрія, можливості облаштування доріг-дублерів,  що дозволять зменшити кількість місцевого транспорту на  транзитній магістралі та відокремити транзитний рух від місцевого.

Важливим у реалізації проекту реконструкції залишається фактор зручності та доступності зупинок громадського транспорту, адже на відрізку траси  М-22/Е-584  проходить маршрут міського тролейбуса.

Варіант, який буде обрано для реалізації, обов’язково враховуватиме вимоги до покращення екологічної ситуації в регіоні шляхом зменшення викидів вихлопних газів в атмосферу та зменшення шумів.

Наразі триває обговорення проектів.