Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Оперативна інформація про погодні умови та стан проїзду на дорогах України

Оперативна інформація про погодні умови та стан проїзду на дорогах України

Обмежень в русі на автодорогах загального користування немає.

У більшості областей стан покриття на а/д державного та місцевого значення мокрий, у Закарпатській та Івано-Франківській областях місцями засніжене, а в Кіровоградській місцями ожеледиця. Дороги місцевого значення у Київській, Сумській та Кіровоградській областях місцями ожеледиця.

Для оперативного забезпечення проїзду в Україні дорожніми організаціями задіяно 444 одиниць техніки та 949 робітників.

Станом на 09-00 год. 06.12.2017 р. опади у вигляді невеликого снігу спостерігаються у Закарпатській, Чернівецькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Київській, Вінницькій, Кіровоградській, Полтавській та Донецькій областях. У Волинській, Рівненській та Львівській областях йде невеликий дощ при температурі +1+3 °С. На іншій території України – без опадів.

За нічний час у західних та північних областях випало від 1 до 4 см снігу, у гірських районах Закарпаття та Івано-Франківської області від 3 до 12 см.
Температура повітря у західних 0+3°С, північних 0 -4°С, у центральних, східних та південних областях коливається від -3 до +1°С.

На перевальних ділянках доріг випадає сніг помірної інтенсивності при температурі повітря -1 -5°С.

Закликаємо водіїв бути уважними та обережними за кермом! Неухильно дотримуйтеся правил дорожнього руху, слідкуйте за дорожніми знаками, які попереджують про можливу слизькість!
Бажаємо щасливих подорожей!