Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Оперативна інформація про погодні умови та стан проїзду на дорогах України на 5 грудня

Оперативна інформація про погодні умови та стан проїзду на дорогах України на 5 грудня

Обмежень в русі на автодорогах загального користування немає.

Станом на 09-00 год. 5 грудня опади у вигляді невеликого снігу спостерігаються у Закарпатській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Хмельницькій, Тернопільській, Рівненській, Черкаській та в південній частині Київської областей. У Житомирській області місцями мряка. На іншій території України – без опадів.

За нічний час у західних областях випало від 1 до 4 см снігу, у гірських районах Закарпаття та Івано-Франківської області від 5 до 12 см.

Температура повітря у західних та північних областях 0 -2°С, у центральних та південних коливається від -2 до +3°С, у східних 0 +3°С.

На перевальних ділянках доріг випадає сніг помірної інтенсивності при температурі повітря -2 -6°С.

У більшості областей стан покриття на а/д державного та місцевого значення мокрий, лише у Чернівецькій області місцями засніжений, а на Сумщині місцями ожеледиця. Дороги місцевого значення у західних областях місцями засніжені.

 

Для оперативного забезпечення проїзду в Україні дорожніми організаціями задіяно 427 одиниць техніки та близько 1 000 співробітників.

 

Закликаємо водіїв бути уважними та обережними за кермом! Неухильно дотримуйтеся правил дорожнього руху, слідкуйте за дорожніми знаками, які попереджують про можливу слизькість!

 

Бажаємо щасливих подорожей!