Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Оперативна інформація про погодні умови та стан проїзду на дорогах України на 7 грудня

Оперативна інформація про погодні умови та стан проїзду на дорогах України на 7 грудня

Обмежень в русі на автодорогах загального користування немає.

Для оперативного забезпечення проїзду в Україні дорожніми організаціями задіяно 308 одиниць техніки та 495 робітників.

У більшості областей стан покриття на а/д державного та місцевого значення мокрий, лише в Донецькій місцями ожеледиця. На дорогах місцевого значення у Сумській та Донецькій областях місцями ожеледиця, у всіх інших областях покриття мокре.

Станом на 09-00 год. 07.12.2017 р. опади у вигляді невеликого снігу спостерігаються у Закарпатській, Київській, Харківській, Луганській та Донецькій областях. На більшості Правобережжя спостерігається невеликий дощ.

Температура повітря у західних +1+5°С, північних 0 -4°С, у центральних, східних та південних областях коливається від -1 до +5°С.
На перевальних ділянках доріг випадає невеликий сніг у Закарпатській та Львівські областях при температурі повітря -3+1°С.

За повідомленням гідрометеорологічного центру 7 грудня очікується на Правобережжі країни невеликий мокрий сніг та дощ, лише в Сумській, Полтавській в східній, Одеській та Миколаївській без опадів. Температура повітря у східних та північних областях в ночі 0-5°С морозу, вдень близько 0 °С, на решті території вночі від 2 тепла до 3 морозу, вдень 0-5°С тепла.
В Карпатах сніг температура протягом доби 1-6°С морозу.

Закликаємо водіїв бути уважними та обережними за кермом! Неухильно дотримуйтеся правил дорожнього руху, слідкуйте за дорожніми знаками, які попереджують про можливу слизькість!

Бажаємо щасливих подорожей!