Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Політичний хеппінінг під стінами Укравтодору

Політичний хеппінінг під стінами Укравтодору

Сьогодні група людей на чолі із самопроголошеними лідерами так званого молодіжного крила Радикальної партії намагалася реалізувати один із сценаріїв політичного хеппінінгу під стінами Укравтодору.

Ми із повагою ставимося до конструктивного виявлення думок громадськості, адже у демократичній країні кожен має право на вільне виявлення думок. Однак це мають бути правдиві думки і чесні наміри. Демократія не є синонімом анархії.

Сьогоднішній перформанс під стінами Укравтодору, на жаль, не має нічого спільного із конструктивним, демократичним виявом думок. Маємо підтверджену інформацію, що ця «акція» є замовною та заздалегідь оплачуваною. На жаль, заради власного PR та власних інтересів «діячі-активісти», використовуючи молодь, організовують низькосортні шоу та порушують роботу державних структур. Здається, було б доцільніше на виділений бюджет створити принаймні кілька реальних робочих місць, які б принесли більше користі як молодим людям, так і місту, громаді.

За висновками міжнародних експертів, дорожня галузь є однією із небагатьох сфер української економіки, де зафіксовано реальні позитивні зміни. Українцям потрібні якісні дороги. Українці втомилися від театралізованих вистав.

ЗВЕРТАЄМОСЯ до тих, хто у своїй риториці змагається у виливах бруду та безпідставних звинувачень у бік державних органів влади та державних посадовців.

Укравтодор НЕ Є ПОЛІТИЧНОЮ УСТАНОВОЮ. Ми наполегливо просимо не включати нас в політичні дискусії не фахового характеру та не використовувати як майданчик для перформансів.

Безпідставні звинувачення та умисне розповсюдження брехні є підставою для звернення до суду.

Ті, хто нібито має інформацію про зловживання і влаштовує низькосортні шоу, є ніким іншим, ніж блазнями-скоморохами.

Ті, хто дійсно має інформацію про зловживання і не заявляє про це до правоохоронних органів, є спільниками злочину.

Хто із цих «гостей» сьогодні навідувався під стіни Укравтодору – покаже час. Ми уважно слідкуємо за подальшими подіями.