Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Славомір Новак: «Інтерес МФО до нових проектів будівництва в Україні міцнішає, що свідчить про поліпшення інвестиційного клімату та підтримку реформ дорожньої галузі»

Славомір Новак: «Інтерес МФО до нових проектів будівництва в Україні міцнішає, що свідчить про поліпшення інвестиційного клімату та підтримку реформ дорожньої галузі»

Керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак взяв участь у Міжнародній виставці-форумі дорожньої інфраструктури «АВТОТРАСА: Дороги. Мости. Тунелі». Він зазначив, що дорожня галузь є основою розвитку економіки та висловив сподівання на підтримку міжнародних фінансових організацій в реалізації нових проектів будівництва. 
Славомір Новак: «Ми будемо продовжувати співпрацю з міжнародними фінансовими організаціями для можливості реалізації проектів нового будівництва, реконструкції та капітального ремонту автомобільних доріг. Інтерес до таких проектів збульшується, що свідчить про поліпшення інвестиційного клімату в Україні та схвалення проведення реформ, зокрема у дорожній галузі».
Перша міжнародна виставка-форум «АВТОТРАСА: Мости. Дороги. Тунелі 2017» проходить в Києві 12–14 квітня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза». Захід відбувається за офіційної підтримки Міністерства інфраструктури України, Державного агентства автомобільних доріг України, громадської організації «Дороги майбутнього», ДП «Держдор НДІ».