Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Славомір Новак: «Ми економно та відкрито скеровуємо кошти платників податків на ремонт доріг в рамках системи середньострокового планування та контрактування на 2-3 будівельні сезони вперед»

Славомір Новак: «Ми економно та відкрито скеровуємо кошти платників податків на ремонт доріг в рамках системи середньострокового планування та контрактування на 2-3 будівельні сезони вперед»

Славомір Новак: «Ми економно та відкрито скеровуємо кошти платників податків на ремонт доріг в рамках системи середньострокового планування та контрактування на 2-3 будівельні сезони вперед. Це зовсім інший, європейський механізм і для підрядників, і для нас, і для всього ринку».

Про це керівник Укравтодору зазначив на засіданні Уряду 12 серпня.

«Навіть сам термін «освоєнння» мав особливий ментальний підхід до використання бюджетних коштів на ремонт доріг, - зауважив Славомір Новак. - Ми побудували основи, створили нове законне середовище для подальшого руху великої будівельної машини. Ми завели її механізми, забезпечили інструмент постійного надходження палива - завдяки створенню Дорожнього фонду маємо європейське джерело фінансування та стабільного розвитку».