Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Славомір Новак: «Уперше за всю історію України відсоток виконання запланованих робіт на дорогах державного значення в окремих областях на другий тиждень вересня становить до 97%»

Славомір Новак: «Уперше за всю історію України відсоток виконання запланованих робіт на дорогах державного значення в окремих областях на другий тиждень вересня становить до 97%»

«Уперше за всю історію України відсоток виконання запланованих робіт на дорогах державного значення в окремих областях на другий тиждень вересня становить до 97%».

Про це повідомив Славомір Новак, керівник Державного агентства автомобільних доріг України на засіданні Уряду 12 вересня. «Найкраще виконання робіт, зазначив він, - у Закарпатській – 97%, Кіровоградській – 92%, Запорізькій – 92% областях. Наразі найслабші показники в Миколаївській – 17%, Житомирській – 24%, Київській – 24% областях. Загалом по Україні маємо виконання 63% від планових показників на цей рік. І кожен тиждень ця цифра зростає».

Наразі фактичне виконання запланованих робіт є значно більшим. Проте, згідно із наказом керівника Укравтодору, акти виконаних робіт та зарахування коштів - можуть бути здійснені лише за умови перевірки якості на об’єктах. Тож нині триває перевірка якості та за її результатами - прийняття робіт.