Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Сьогодні керівник Укравтодору Славомір Новак взяв участь у робочій поїздці Президента України Петра Порошенка до Дніпропетровської області. Під час поїздки було проінспектовано будівництво Південного обходу м. Дніпро

Сьогодні керівник Укравтодору Славомір Новак взяв участь у робочій поїздці Президента України Петра Порошенка до Дніпропетровської області. Під час поїздки було проінспектовано будівництво Південного обходу м. Дніпро

«Місто Дніпро є одним із небагатьох обласних центрів, яке не має об’їзних доріг, тому рух транзитного транспорту проходить через центральну частину міста, - зауважив Славомір Новак. - Будівництво Південного обходу з’єднає автодороги державного значення за напрямками на Кривий Ріг, Запоріжжя, Харків, Київ».

Будівництво Південного обходу м. Дніпро здійснюється 4-ма чергами. Загальна протяжність дороги становить 58,8 км.

В 2011-2012 роках побудована І черга протяжністю 18 км. Будівництво ІІ черги протяжністю 7,1 км розпочато в 2012 році. З 2014 року через відсутність фінансування будівництво було призупинено. Об’єми виконаних робіт становлять близько 40 % від проектних.

В 2017 році за рахунок коштів обласного бюджету виконано коригування та проведено експертизу 4-х проектів.
В 2018 році виділено кошти з обласного бюджету в сумі 40,2 млн.грн., які спрямовуються на завершення будівництва шляхопроводу та транспортної розв’язки, що дасть змогу відновити рух транспорту по існуючому напрямку.

В Укравтодорі також приділяють особливу увагу ремонту магістральних доріг з Дніпра на Київ, Миколаїв, Запоріжжя.
Так, зокрема, на дорозі Н-11 Дніпро - Миколаїв (через м. Кривий Ріг) капітальний ремонт не проводився більше 30 років. У 2018 році на ремонт цієї дороги з державного бюджету передбачено 260 млн. грн. 
На ремонт автомобільної дороги Н-31 Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка (у межах Дніпропетровської області) та відкриття руху для легкового автомобільного транспорту в обхід населених пунктів Лобойківка та Петриківка на цей рік із держбюджету передбачено 637,0 млн. грн.