Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » У рамках підготовки до зимового періоду ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України», ДП «Артемсіль», ПАТ «Українська залізниця» підписали Меморандум про співробітництво

У рамках підготовки до зимового періоду ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України», ДП «Артемсіль», ПАТ «Українська залізниця» підписали Меморандум про співробітництво

4 вересня у рамках підготовки до зимового періоду та забезпечення належного утримання доріг при складних погодних умовах ПАТ ДАК «Автомобільні дороги України», ДП «Артемсіль», ПАТ «Українська залізниця» підписали Меморандум про співробітництво та організацію взаємовідносин.

Славомір Новак, керівник Державного агентства автомобільних доріг України:
«Сьогодні ми зробили важливий крок для підвищення безпеки на автомобільних дорогах України в зимовий період 2017-2018 року.
Маємо впевненість у тому, що усі структурні підрозділи ПАТ ДАК «Автомобільні дороги України» будуть забезпечені протиожеледними матеріалами. 
Завдяки прямим контрактам на поставку із ДП «Артемсіль» та прямим контрактам на перевезення із ПАТ «Українська залізниця» ми забезпечимо оперативність і ефективність роботи, а також прозорість формування ціни».

Цим Меморандум передбачено прямі закупівлі солі від ДП «Артемсіль» без посередників, торгових агентів, інших третіх осіб за єдиною ціною для усіх структурних підрозділів та дочірніх підприємств ПАТ ДАК «Автомобільні дороги України», а ПАТ «Українська залізниця» забезпечить своєчасне перевезення солі від виробника в усі області України.

За словами в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова, така співпраця між державними компаніями сприятиме злагодженій та конструктивній роботі. «Найближчі 2–2,5 місяці найважливіші для підготовки Укравтодору до роботи у несприятливих погодних умовах. Для ефективного використання залізничного рухомого складу спільно розробимо графік перевезень. Ми докладемо максимальних зусиль, щоб вистачило вагонів для підготовки дорожнього господарства України до роботи в осінньо-зимовий період», - зазначив Євген Кравцов.