Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Укравтодор вітає з Днем Соборності України!

Укравтодор вітає з Днем Соборності України!

Шановні українці!

98 років тому, 22 січня 1919 року, на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяло не одне покоління українських патріотів – урочисто проголосили злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Цей день золотими літерами вписаний в історію становлення української держави. Він увійшов до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України.

Саме тоді, у далекому 1919 році ми отримали міцне підґрунтя для відродження України, для її становлення, для утвердження національної ідеї і розбудови незалежної, успішної, квітучої країни.

Цього ж дня, але через 71 рік у розмаї жовто-синіх знамен наші сучасники поєднали живим ланцюгом злуки Схід і Захід України.

Сьогодні Україна переживає нелегкі, тривожні часи. Зовнішні вороги та внутрішні зрадники намагаються розділити її, та сила, з якою протистоять цьому свідомі ураїнці останні кілька років вселяє віру, що територіальна цілісність України навіки залишатиметься непорушною. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки, про яку мріяли наші пращури. Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви, принесені на вівтар незалежності, соборності, державності.

Зі святом! Миру, злагоди та добра!