Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Виконання припису НАЗК щодо заходів усунення виявлених порушень ст. 12 та 19 Закону України «Про запобігання корупції» буде виконано протягом 10 днів – Укравтодор

Виконання припису НАЗК щодо заходів усунення виявлених порушень ст. 12 та 19 Закону України «Про запобігання корупції» буде виконано протягом 10 днів – Укравтодор

29 серпня оприлюднено інформацію про рішення, ухвалене на засіданні НАЗК, щодо необхідності усунення порушень ст. 12 та 19 Закону України «Про запобігання корупції» (Стаття 12. Права Національного агентства, Стаття 19. Антикорупційні програми).

Славомір Новак, керівник Державного агентства автомобільних доріг України: «Справи, пов’язані із боротьбою із корупцією, для мене є справами найвищої ваги. Я вдячний НАЗК за увагу до роботи Укравтодору та за вказані недоліки розробленої раніше Антикорупційної програми. Ми вже зробили відповідні висновки щодо відповідальної особи».

Позапланова перевірка НАЗК проходила у липні цього року.

Наразі Антикорупційна програма агентства розроблена та погоджена, попередньо перевірена уповноваженим представником НАЗК, в документі усунені зауваження, документ відповідно до Закону про запобігання корупції підготовлено для погодження в Національному агентстві із запобігання корупції.

Нагадаємо, з метою унеможливлення корупційних проявів керівництво Укравтодору систематично публічно звертається до громадян, громадських організацій та всіх небайдужих людей з проханням повідомляти про будь-які прояви корупції, які стосуються діяльності Укравтодору, Служб автомобільних доріг, Облавтодорів та людей причетних до діяльності вищезазначених організацій.

Для ефективності комунікацій в Укравтодорі працює гаряча лінія щодо надання інформації: antykorupcijaUAD@gmail.com. 
Інформацію також можна надавати за тел.: (044) 287-61-35 та на поштову адресу: м. Київ, вул. Фізкультури, 9.