Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » За результатами рейтингу видання «Бізнес», Славомір Новак став одним з найуспішніших запрошених менеджерів в Україні

За результатами рейтингу видання «Бізнес», Славомір Новак став одним з найуспішніших запрошених менеджерів в Україні

"Дуже приємно, що результати моєї роботи увійшли до цього рейтингу, - розповів керівник Укравтодору в ексклюзивному інтерв'ю для Panorama magazine. - Думаю, це свідчить про те, що робота зроблена добре.

Ми справді багато зініціювали та втілили за ці два роки. Основне – ми повністю змінили систему управління дорожнім господарством, розпочали процес масштабного відновлення дорожньої інфраструктури країни, створили фундамент на наступні роки.

Кожна країна проходить свій шлях розвитку. Такий період, як Україна зараз, Польща, наприклад, проходила в 90-ті роки. Рік за роком, крок за кроком, маючи стабільне фінансування – в тому числі завдяки допомозі Євросоюзу, поляки отримали дороги, які зараз є фактично найкращими в Європі.

З початку цього року в Україні втілюємо основоположні європейські принципи управління дорогами - децентралізацію та фінансування через Дорожній фонд. За кілька років це дасть свої помітні результати.
Мені дуже приємно, що мій внесок у цей процес також є".