Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Запрошуємо на навчання!

Запрошуємо на навчання!

При Державному агентстві автомобільних доріг України діє Навчальний центр по підготовці, перепідготовці та підвищенню кваліфікації кадрів .

Як галузевий навчальний заклад, Центр веде підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації робітничих кадрів для підприємств, організацій дорожньої галузі, а також здійснює на договірній основі з підприємствами, Державною службою зайнятості і громадянами, професійне навчання громадян за професіями:

– водії транспортних засобів категорій “А1”, “А”, «В», “С1”, «С», “Д1”, «Д», «СЕ»;
– машиніст автогрейдера;
– машиніст екскаватора;
– машиніст котка самохідного з рівними вальцями;
– машиніст укладача асфальтобетону;
– машиніст бульдозера;
– машиніст змішувача асфальтобетону пересувного;
– стропальник;
– машиніст скрепера;
– електрогазозварник;
– секретар – друкарка.

Навчальний центр пройшов атестацію і отримав ліцензію Міністерства освіти і науки України серії АВ №529821 та пройшов акредитацію МВС України і отримав сертифікат серії МВС №000714, що дає право на підготовку водіїв автотранспортних засобів категорій А1, А, В, С та перепідготовку на категорії С1, Д1, Д, СЕ.

Для забезпечення навчально-виховного процесу Навчальний центр має обладнані навчальні кабінети, сім лабораторій, майстерню. Вся навчально-матеріальна база відповідає вимогам Міністерства освіти і науки України та Міністерства внутрішніх справ України.

Загальна навчальна база Центру дозволяє одночасно навчати 630 слухачів.

На території Навчального центру розміщений майданчик початкового водіння. Комп’ютерний кабінет обладнано програмами контраварійної підготовки, електронними тестами, кінофільмами з правил дорожнього руху, основ безпеки дорожнього руху, будови і ТО транспортних засобів та дорожньо-будівельних машин і механізмів.

Викладачі Навчального центру мають вищу освіту за профілем навчання, пройшли атестацію МВС України та курси підвищення кваліфікації при Національному транспортному університеті.

Контактна інформація: м. Біла Церква, вул. Київська, 113, тел: (04563) 5-22-91, (067) 509-03-43, e-mail: info@n-centr.com.ua

Детально: https://www.n-centr.com.ua/