Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Запрошуємо Вас взяти участь у роботі навчального семінару «Закупівлі в дорожній галузі. Особливості формування договірних цін на дорожні роботи» за участю провідних експертів у сфері публічних закупівель, який організовується спільно з ДП «ДерждорНДІ»

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі навчального семінару «Закупівлі в дорожній галузі. Особливості формування договірних цін на дорожні роботи» за участю провідних експертів у сфері публічних закупівель, який організовується спільно з ДП «ДерждорНДІ»

Семінар відбудеться 29-30 серпня 2018 року у м. Івано-Франківськ.

Початок роботи – 29 серпня о 10:00, реєстрація учасників – 29 серпня з 9:00 до 10:00.

До участі у конференції запрошуються представники служб автомобільних доріг в областях, дочірніх підприємство ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України», обласних державних адміністрацій та інших зацікавлених установ і підприємств, що займаються питаннями публічних закупівель, договірних відносин та ціноутворення.

Всі учасники будуть забезпечені необхідними інформаційними та довідковими матеріалами за тематикою семінару та за його результатами отримають відповідний сертифікат.

Просимо зареєструватися за посиланням: https://goo.gl/2Y5K65.

Офіційний лист-запрошення можна завантажити за посиланням: https://goo.gl/7JYAcr

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами:
+38 044 456 25 47
+38 095 842 38 77