Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Заврешено роботи та відкрито шляхопровід поблизу смт. Пісочин на транспортній розв’язці дороги М-03 Київ - Харків - Довжанський

Заврешено роботи та відкрито шляхопровід поблизу смт. Пісочин на транспортній розв’язці дороги М-03 Київ - Харків - Довжанський

Заврешено роботи та відкрито шляхопровід поблизу смт. Пісочин на транспортній розв’язці дороги М-03 Київ - Харків - Довжанський, який за 42 роки з часу будівництва жодного разу не ремонтувався.

Ремонтні роботи на шляхопроводі розпочалися наприкінці вересня 2017 року і проходили дуже авктивно, адже міст знаходився в аварійному стані.

Інтенсивність руху - 40 тисяч автомобілів на добу.

На шляхопроводі було замінено аварійну балку, влаштовано накладну плиту та деформаційні шви, відремонтовано прогонові будови мосту, замінено гідроізоляцію, влаштовано асфальтобетонне покриття та замінено бар’єрні огородження.

Нагадаємо, шляхопровід на автодорозі М-03 поблизу селища Пісочин побудований у 1975 році. Довжина шляхопроводу - 73,2 п.м, ширина проїзної частини - 20,5 м. Максимальне навантаження автомобільного транспорту - до 24 т. З моменту будівництва капітальний ремонт не проводився. Обстеження споруди було виконано у 2016 році кафедрою мостів ХНАДУ, міст було визнано аварійним.