УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Діяльність » міжнародне співробітництво та інвестиції » Проєкт "Східна Україна: воз'єднання, відновлення, відродження". Оприлюднення Плану управління навколишнім і соціальним середовищем та Плану моніторингу.

Проєкт "Східна Україна: воз'єднання, відновлення, відродження". Оприлюднення Плану управління навколишнім і соціальним середовищем та Плану моніторингу.

В рамках реалізації спільного з  Міжнародним Банком з Реконструкції і Розвитку Проєкту "Східна Україна: воз'єднання, відновлення, відродження", яким передбачено проведення капітального ремонту близько 61 км автомобільних доріг в Луганській області, які є ключовими транспортними коридорами в регіоні. 

В рамках впровадження зазначеного Проєкту, Державним агентством автомобільних доріг України було розроблено проєкт Плану управління навколишнім і соціальним середовищем та план моніторингу під час здійснення  ремонтних робіт. 

З проєктом документу можна ознайомитись за посиланням.

В разі виникнення зауважень, коментарів або пропозицій стосовно зазначеного документу від всіх зацікавлених сторін, просимо їх надсилати на адресу: 

03150, Київ, вул. Фізкультури, 9

email: forec@ukravtodor.gov.ua