УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Діяльність » Оголошення » Інформація про повернення Протоколу установчих зборів за участю представників громадянського суспільства щодо обрання Громадської ради при Державному агентстві автомобільних доріг України у зв’язку із неповнотою наданої інформації

Інформація про повернення Протоколу установчих зборів за участю представників громадянського суспільства щодо обрання Громадської ради при Державному агентстві автомобільних доріг України у зв’язку із неповнотою наданої інформації

Державне агентство автомобільних доріг України повідомляє про повернення Протоколу установчих зборів за участю представників громадянського суспільства щодо обрання Громадської ради при Державному агентстві автомобільних доріг України від 05.11.2018 р. у зв’язку із наданням у протоколі неповної інформації.

Протокол повернуто на доопрацювання Головуючій на установчих зборах – Реві С.Л. (ГС  «Міждержавна гільдія інженерів консультантів») та секретарю установчих зборів Пархоменко Л.М. (ВГО «Асоціація експертів будівельної галузі»).

Задля об’єктивного та неупередженого висвітлення діяльності представників громадянського суспільства щодо обрання Громадської ради при Державному агентстві автомобільних доріг України Протокол буде розміщено після його доопрацювання у відповідності до вимог Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996.

Принагідно зауважуємо, що до Державного агентства автомобільних доріг України надійшла скарга від 08.11.2019 р. №74, яка містить інформацію про питання виключення кандидата для обрання до складу Громадської ради при Державному агентстві автомобільних доріг України Ярошевича О.А. (№35 у списку реєстрації) із бюлетеня для голосування, за яке голосували на установчих зборах, що суперечить чинному законодавству.