УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Діяльність » Оголошення » Початок проведення оцінки корупційних ризиків у діяльності Укравтодору

Початок проведення оцінки корупційних ризиків у діяльності Укравтодору

Для забезпечення дотримання принципів прозорості й доступності, вивчення та врахування громадської думки,  запрошуємо представників громадськості та експертів, які володіють знаннями про внутрішнє і зовнішнє середовище Державного агентства автомобільних доріг України, мають досвід роботи у сфері його діяльності, долучитись до процесу оцінки корупційних ризиків у діяльності Укравтодору.        

Формування Комісії з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання антикорупційної програми Укравтодору та її подальша робота здійснюватиметься відповідно до Методології. 

Письмові пропозиції щодо кандидатур просимо надсилати на електронну адресу е-mail: antycor@ukravtodor.gov.ua. до 20.01.2022.

Довідково: Відповідно до статті 19 Закону України «Про запобігання корупції», Методології оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, затвердженої рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 02 грудня 2016 року № 126, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 28 грудня 2016 року за № 1718/29848 та згідно з наказом Укравтодору від 28.12.2021 № 596 «Про початок проведення оцінки корупційних ризиків», в рамках підготовки Антикорупційної програми Укравтодору на 2022-2024 роки, розпочато процес проведення оцінки корупційних ризиків у діяльності Укравтодору.