УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Діяльність » Оголошення » Повідомлення про опрелюднення проекту Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо виконання робіт у межах смуги відведення автомобільних доріг загального користування»

Повідомлення про опрелюднення проекту Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо виконання робіт у межах смуги відведення автомобільних доріг загального користування»

 Державним агентством автомобільних доріг України підготовлено проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо виконання робіт у межах смуги відведення автомобільних доріг загального користування» з метою приведення норм Закону України «Про автомобільні дороги» у відповідність до законодавства України з питань дозвільної системи, а також забезпеченням безпечних, економічних та комфортних умов дорожнього руху.

Доопрацьований проект акта повторно розміщено 01.12.2014 року на офіційному сайті Укравтодору www.ukravtodor.gov.ua

Пропозиції до проекту приймаються на протязі одного місяця у письмовому вигляді на адресу 03150, м. Київ, вул. Фізкультури, 9 Державне агентство автомобільних доріг України, а також за адресою 01011, м. Київ, вул. Арсенальна 9/11 Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва.

Іншу необхідну інформацію можна отримати в Управлінні експлуатаційного утримання та безпекируху за тел. 287-72-17 та Відділі правової роботи та управління державною власністю за тел. 287-01-18.