УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Діяльність » Оголошення » Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України  «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р.  №1065» 

Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України  «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р.  №1065» 

Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін допостанови Кабінету Міністрів Українивід 28 грудня 2016 р. № 1065" розроблено для правового врегулювання окремих аспектів технічного нагляду, є нагальна необхідність у внесенні змін до ряду нормативно-правових актів та нормативно-технічних документів базового рівня у сфері архітектурної діяльності та будівництва. Зокрема, зазначеною постановою не визначено правовий статус і відповідальність інженера консультанта, відсутні поняття «інженер-консультант» в українському класифікаторі професій і кваліфікаційні вимоги до його компетентності, не визначено порядок фінансування дорожніх консультаційних послуг, відсутнє чітке розмежування функцій, завдань та повноважень замовника робіт з інженером-консультантом. Тому відсутність законодавчо та нормативно врегульованих правил на ринку дорожніх консультаційних послуг можуть призвести до розвитку недобросовісної конкуренції та дискредитації ідеї незалежного контролю якості затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1065 «Про затвердження вимог щодо проведення контролю якості робіт з нового будівництва, реконструкції та ремонту автомобільних доріг загального користування».

Назва органу виконавчої влади, що розробляв регуляторний акт

Державне агентство автомобільних доріг України.

Назва структурного підрозділу, що розробляв регуляторний акт, адреса та телефони

Департамент розвитку мережі доріг.

вул. Фізкультури 9, м. Київ, 03150, тел.: 044-2870185.

Зазначений Проект та аналіз регуляторного впливу оприлюднені на офіційному веб-сайті Державногоагентства автомобільних доріг України https://ukravtodor.gov.ua.

Зауваження та пропозиції до зазначеного Проекту від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дня оприлюднення на поштову адресу (вул. Фізкультури 9, м. Київ, 03150).

 

В.о. Голови Державного

Агентства автомобільних доріг України                                                               С. Новак

Файли для завантажування