УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Діяльність » Оголошення » Повідомлення про оприлюднення проекту постанови КМУ "Деякі питання видачі дозволу на розміщення, будівництво споруд, об'єктів дорожнього сервісу, автозаправних станцій, прокладання інженерних мереж та виконання інших робіт..."

Повідомлення про оприлюднення проекту постанови КМУ "Деякі питання видачі дозволу на розміщення, будівництво споруд, об'єктів дорожнього сервісу, автозаправних станцій, прокладання інженерних мереж та виконання інших робіт..."

Державним агентством автомобільних доріг України доопрацьовано  проект постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання видачі дозволу на розміщення, будівництво споруд, об'єктів дорожнього сервісу, автозаправних станцій, прокладання інженерних мереж та виконання інших робіт у межах смуги відведення автомобільних доріг» з метою створення у правовому полі умов для встановлення чіткої процедури чіткої процедури подання документів та отримання дозволів суб’єктами господарювання на здійснення виробничої діяльності у межах смуги відведення автомобільних доріг загального користування, забезпечення безпеки дорожнього руху в місцях розміщення об’єктів сервісу, мінімізація кількості випадків по перенесенню об’єктів сервісу внаслідок реконструкції автомобільних доріг, підвищення кількості та якості послуг населенню (учасникам дорожнього руху) та наближення їх до європейських стандартів.

Проект акта повторно розміщено 20.01.2015 року на офіційному сайті Укравтодору www.ukravtodor.gov.ua

Пропозиції до проекту приймаються на протязі одного місяця у письмовому вигляді на адресу 03150, м. Київ, вул. Фізкультури, 9 Державне агентство автомобільних доріг України, а також за адресою 01011, м. Київ, вул. Арсенальна 9/11 Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва.

Іншу необхідну інформацію можна отримати в Управлінні експлуатаційного утримання та безпеки руху за тел. 287-72-17, Відділі правової роботи та управління державною власністю 287-01-18.

 

Голова Державного агентства автомобільних доріг України                                                        Сергій Підгайний