УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Діяльність » Оголошення » Спроба деяких осіб протиправним шляхом вплинути на хід міжнародних конкурсних торгів!

Спроба деяких осіб протиправним шляхом вплинути на хід міжнародних конкурсних торгів!

Шановні панове!

Останнім часом до Укравтодору надходить інформація щодо спроб деяких осіб протиправним шляхом вплинути на хід міжнародних конкурсних торгів, замовником яких є Державне агентство автомобільних доріг України.

Так, відповідно до такої інформації під час проведення процедури закупівель учасників міжнародних конкурсних торгів відвідують особи, які відрекомендовують себе як неофіційних представників Укравтодору або Групи управління Проектами Укравтодору (ДП «Укрдорінвест»). Останні на підтвердження своїх повноважень можуть надавати копії рекомендаційних листів, виданих нібито вказаними вище установами, а також переконувати, що можуть на платній основі забезпечити безпосередній зв’язок з замовником закупівлі та певні преференції на користь того чи іншого учасника торгів. Також такі особи можуть посилатись на свій досвід попередньої роботи в Укравтодорі чи Групі управління Проектами Укравтодору, наявність особистих зв’язків з представниками вказаних установ.

Наголошуємо, що Укравтодор під час проведення міжнародних конкурсних торгів неухильно дотримується законодавства, правил закупівель, політик та процедурних правил банків-кредиторів. Жодні неофіційні особи, окрім посадових осіб Укравтодору, не уповноважувались раніше та не уповноважуватимуться у майбутньому на будь-які контакти та переговори з представниками учасників торгів. Крім того, спілкування з учасниками закупівель здійснюється виключно у визначений відповідними інструкціями спосіб, тобто шляхом офіційного листування або під час офіційних переговорів.

Попереджаємо, що Укравтодор розцінює діяльність вказаних вище осіб як протиправну та таку, що містить ознаки шахрайства та корупції. Крім того, учасники закупівель, які будуть співпрацювати з такими особами, будуть розцінюватись Укравтодором як співучасники протиправних дій, націлених на отримання незаконних переваг під час проведення міжнародних конкурсних торгів.

Просимо взяти до уваги наведену інформацію, а також інформувати Укравтодор щодо вказаних вище випадків для вжиття передбачених законодавством заходів (loans@ukravtodor.gov.ua). Сподіваємось на плідну співпрацю, побудовану виключно у рамках правового регламенту міжнародних конкурсних торгів.

 

З повагою

 

В. о. Голови                                                                                                        Славомір Новак