Державне агентство
автомобільних доріг України

» Діяльність » Оголошення » Запрошуємо до співпраці представників підприємств та організацій, які виробляють дорожню техніку

Запрошуємо до співпраці представників підприємств та організацій, які виробляють дорожню техніку

Починаючи з 2018 року на дорогах загального користування передбачене суттєве зростання обсягів ремонтно-будівельних робіт, і на їх проведення спрямовується фінансування в обсязі 28,2 млрд грн.

Для виконання поставлених перед Укравтодором завдань з розбудови та приведення в належний стан автомобільних доріг загального користування державного значення необхідна сучасна, високопродуктивна дорожня техніка.

При цьому Укравтодор зацікавлений в підтримці вітчизняних виробників, техніка яких позитивно зарекомендувала себе при виконанні таких робіт і розвиток машинобудівної галузі відкриє перед Україною нові можливості по створенню додаткових робочих місць та покращення економічного стану держави в цілому.

У зв’язку з цим Укравтодор планує проведення наради з представниками підприємств та організацій, які виробляють дорожню техніку для обговорення поточних та перспективних питань щодо спільної роботи.

Нараду пропонується провести в жовтні поточного року після отримання від виробників машинобудівної галузі конкретних пропозицій та бізнес-планів.

Заявки щодо участі та інформаційні матеріали просимо надати на адресу Укравтодору (вул. Фізкультури, 9, м. Київ, 03150).                                            

Контактний телефон: (044) 287-66-30, ел. адреса: doroga3@ukr.net.