УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Діяльність » регуляторна діяльність » Повідомлення про оприлюднення доопрацьованого проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання земель автомобільного транспорту і дорожнього господарства та розвитку мережі автомобільних доріг»

Повідомлення про оприлюднення доопрацьованого проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання земель автомобільного транспорту і дорожнього господарства та розвитку мережі автомобільних доріг»

Повідомлення про оприлюднення доопрацьованого проєкту регуляторного акта – проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання земель автомобільного транспорту і дорожнього господарства та розвитку мережі автомобільних доріг»

 

Проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання земель автомобільного транспорту і дорожнього господарства та розвитку мережі автомобільних доріг» (далі - Проєкт) розроблено Державним агентством автомобільних доріг України.


Проєктом пропонується розмежувати землі автомобільного транспорту та землі дорожнього господарства, законодавчо визначити поняття охоронних та резервних зон автомобільних доріг загального користування, межі охоронних зон, порядок резервування земель з метою будівництва та реконструкції автомобільних доріг, встановити заборони на певні види діяльності у межах смуги відведення автомобільної дороги загального користування, а також в охоронних та резервних зон автомобільних доріг загального користування.


Аналіз регуляторного впливу до Проєкту оприлюднено у підрозділі «Регуляторна діяльність» розділу «Діяльність» та у підрозділі «Громадське обговорення» розділу «Громадськості» офіційного вебсайту Державного агентства автомобільних доріг України (www. ukravtodor.gov.ua).


Строк приймання пропозицій та зауважень до Проєкту становить 1 (один) місяць з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу на вебсайті Державне агентство автомобільних доріг України.


Зауваження та пропозиції до Проєкту приймаються у письмовій формі на адресу: Державне агентство автомобільних доріг України, 03150, м. Київ, вул. Фізкультури, 9 або на e-mail: korotkova.ti@ukravtodor.gov.ua.

Файли для завантажування