УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Діяльність » регуляторна діяльність » Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови «Про внесення змін до Правил дорожнього руху і постанови Кабінету Міністрів України від 27 червня 2007 р. № 879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування»

Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови «Про внесення змін до Правил дорожнього руху і постанови Кабінету Міністрів України від 27 червня 2007 р. № 879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування»

Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Правил дорожнього руху і постанови Кабінету Міністрів України від 27 червня 2007 р. № 879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування».

З метою отримання зауважень та пропозицій до проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Правил дорожнього руху і постанови Кабінету Міністрів України від 27 червня 2007 р. № 879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування» (далі – проєкт постанови) Укравтодор оголошує про його публікацію.

Повний пакет документів до проєкту постанови розміщено на офіційному вебсайті Державного агентства автомобільних доріг України: www.ukravtodor.gov.ua (розділ «Діяльність»; підрозділ «Регуляторна діяльність» та у розділі Громадськості).

Державне агентство автомобільних доріг України (вул. Фізкультури,9, м. Київ, 03150), e-mail:bezpeka2@ukravtodor.gov.ua.

Державна регуляторна служба України (вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011), e-mail:inform@dkrp.gov.ua.

Відповідальні виконавці: Голоцван Олександр Васильович – начальник відділу безпеки руху Управління експлуатації та безпеки руху Укравтодору, тел.: (044) 287-72-00.

 

Файли для завантажування