УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Громадськості » громадська рада » Інформація про проведення чергового засідання Громадської ради при Укравтодорі

Інформація про проведення чергового засідання Громадської ради при Укравтодорі

Чергове засідання Громадської ради при Державному агентстві автомобільних доріг України відбулося 13 серпня 2020 р. у конференц-залі Укравтодору. З огляду на карантинні обмеження та протиепідемічні заходи частина членів Громадської ради брала участь у засіданні дистанційно і висловлювала свою позицію із використанням технічних засобів коммунікації. 

Голова Укравтодору  Олександр Кубраков поінформував представників інститутів громадянського суспільства про результати діяльності команди за перше півріччя 2020 року, про системне та планове відновлення та розвиток мережі автомобільних доріг загального користування.

Він повідомив про досягнення економії бюджетних коштів за результатами проведених торгів в цей період в середньому на 7% .

Укравтодором продовжується робота щодо вдосконалення нормативно-технічної бази з питань проєктування, будівництва та утримання автомобільних доріг, у тому числі приведення у відповідність до вимог законодавства ЄС.

Окрім цього, керівник Укравтодору повідомив про укладення нових договорів із незалежного технагляду на ключових об’єктах Програми Президента «Велике будівництво».

Він також поінформував, що шість комплексів габаритно-вагового контролю для вантажівок вже працюють на дорогах навколо Києва в цілодобовому режимі. Найближчим часом планується впровадити на дорогах України 23 майданчики зважування-в-русі, у багатьох регіонах тривають тендерні процедури.

Рада розглянула проєкт нової редакції Положення про Громадську раду при Державному агентстві автомобільних доріг України і затвердила нову редакцію свого Регламенту, а також обговорила інші поточні питання діяльності.

 

- протокол №3 чергового засідання Громадської ради 13.08.2020 із додатками (у вкладенні)

Файли для завантажування